شرايط اعزام نيرو به كشور ايرلند اعلام گرديد

نوشته شده در تاریخ : 1395/10/11 توسط admin

در پی امضاء سند همکاری اعزام نیرو به کشور ایرلند شرایط آن اعلام گردید :

حسن کرباسی رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کاریابی های بین المللی ایران در مصاحبه ای با مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شرایط متقاضیان اعزام به کشور ایرلند را اعلام نمود .

کرباسی در این گفتگو ضمن تشریح مفاد این سند همکاری که در دوم مهرماه سال جاری بین بخش خصوصی دو کشور در محل سفارت کشورمان در دوبلین ایرلند به امضاء طرفین رسید، بیان داشت افراد واجد شرایط و متقاضی اعزام پس از ورود به ایرلند و طی نمودن دوره های آموزش زبان و فراگرفتن حرفه های آشپزی و هتلداری و زیر مجوعه این رشته ها در بازار کار ایرلند مشغول به کار خواهند گردید .

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کاریابی های بین المللی ایران در بخش دیگری از این گفتگو بیان داشت که نیروهای اعزامی پس از پایان مرحله اول و در صورت رضایت کارفرما می توانند ضمن تمدید قرارداد جدید خود در بازار کار این کشور مشغول به کار باشند .

کرباسی صنعت گردشگری و اقتصاد قوی کشور ایرلند را مهمترین شاخصه های آن دانست که نیروهای خارجی شاغل در آن می توانند پس از مراجعت به کشور خود و با توجه به دورهای آموزش فراگرفته و اشتغال در کشور ایرلند ضمن انتقال تجربه خود به راحتی جذب بازار کار داخلی گردند .

کرباسی درپایان شرایط اولیه متقاضیان اعزام به کشور ایرلند را به شرح ذیل اعلام نمود :

۱-حداکثر سن ۴۰سال تمام                        

۲-آشنا به مکالمه زبان انگلیسی و ارائه مدرک زبان تا هنگام اعزام

۳-آشنا به یکی از مهارتهای هتلداری و آشپزی و زیر شاخه های مرتبط و ارائه مدارک فنی و حرفه ای و یا سابقه کار مرتبط مورد تائید

۴- اولویت با متقاضیان مجرد میباشد

افراد واجد شرایط فوق جهت کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره میتوانند با شماره تلفن ۸۸۶۲۳۱۵۸ و یا تمامی دفاتر کاریابی خارجی عضو انجمن که شماره تماس آنها در سایت موجود میباشد تماس حاصل فرمایند.

کرباسی اظهار داشت افراد دارای مهارتهای دیگر نیز می توانند با مراجعه به سایت اعلامی و ثبت درخواست خود در صورت کسب فرصتهای جدید از آن اطلاع کسب نمایند.

کرباسی درپایان این گفتگو اظهار داشت با تشکیل تیمی در انجمن و بهره مندی از تجارب کارشناسان این بخش به دنبال مذاکره با کشورهای دیگر نیرو پذیر در دنیا همچون آلمان ، استرالیا و..‌ می باشیم تا بتوانیم با کسب توافق آنها در بازار کار این کشورها با حضور نیروهای کار ایرانی ، علی الخصوص نیروهای کار فنی و مهندسی و شاخه های فنی و حرفه ای نقش آفرینی نمائیم .

رئیس هیات مدیره اصکابا اظهار داشت یکی دیگر از اقداماتی که به طور جدی در دستور کار قرار دارد ، الحاق و پیوستن انجمن به کنفدراسیون کاریابی های جهان citt  می باشد که با تحقق آن قطعا می توان به توسعه و رشد صنعت اعزام نیرو امیدوار بود، کرباسی حمایت و پیگیری های وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

 این هدف خواستار شد .

 

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

 

 

 

 

 

 


بازدید از این صفحه : 35923

* لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی بنویسید
* نظرات پس از تایید مدیر نمایش داده می شود

* نام :  
ایمیل :
* نظر :