پیام تبریک رئیس هیات مدیره اصکابا به مناسبت روز پرستار

پیام تبریک رئیس هیات مدیره اصکابا به مناسبت روز پرستار
دکتر محمدحسن احمدپور، رییس هیات مدیره انجمن صنفی کاریابی‌های بین‌المللی ایران همزمان با فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت قهرمان فصاحت و بلاغت، مظهر مهربانی و عطوفت ، حضرت زینب سلام‌الله علیها و روز پرستار، پیام تبریکی خطاب به جامعه پرستاران ایران، صادر کرد. 
متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
پنجم جمادی الاولی، سالروز ولادت بانوی دلیر صحرای کربلا، زینب کبراست. او که توانست با پیام رسانیِ شایسته، از بازماندگان حادثه جان سوز عاشورا نیز به نیکویی پرستاری کند و لقبِ «بزرگ پرستار همیشه تاریخ» را زیبنده خود سازد. حضرت زینب علیهاالسلام ، آن وارث معدن عاطفه و شجاعت فاطمی، مقام پرستار را در دشت نینوا چنان اعتبار بخشید که امروز، روز پرستار، به زادروز آن بانوی بزرگ، شکوه و عظمت یافته است. این روز مبارک را سال هاست که «روز پرستار» نامیده اند. او که با دستان هنرمند و قلب رئوفش، مرحم درد بیماران است و به آنها نوید حیاتی دوباره می دهد. 
انجمن صنفی کاریابی های بین المللی ایران (اصکابا)، این مناسبت فرخنده را به تمامی پرستاران گرانقدر ایرانی در سراسر جهان تبریک گفته و تاکید می نماید کاریابی های خارجی عضو اصکابا همچون گذشته، در فراهم نمودن فرصت های اشتغال خارج کشور هم سطح با درآمدهای استاندارد بین المللی پرستاران در بسیاری از کشورهای پیشرفته در کنار پرستاران هستند تا بیش از پیش صدای رسای توانمندی‌های علمی و تخصصی ایرانیان در سراسر جهان باشند.
با توجه به فراهم شدن شرایط مناسب برای اشتغال در بهترین کشورهای سطح اول دنیا از جمله آلمان، سوئد، دانمارک، انگلستان، استرالیا، کانادا و نیوزلند، به یاری حق تعالی، در آینده نیز همچون گذشته شاهد حضور پررنگ پرستاران در فرصت های شغلی پرستاری در این کشورها خواهیم بود و این هدیه شایسته ما به جامعه ارزشمند پرستاری خواهد بود 
 

دکتر محمدحسن احمدپور
رئیس هیات مدیره اصکابا

 

  www.Scaba.ir

02188886875